Powrót

Zimowy Narodowy po raz piąty!

15
12/17

Już po raz piąty PGE Narodowy stał się areną zimowego szaleństwa w najróżniejszym wydaniu. Koniecznie sprawdź, dlaczego warto pojawić się w największym miasteczku zimowym w Polsce!

Na wszystkich amatorów zimowego szaleństwa czeka blisko 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu. Wielbiciele łyżew mają do swojej dyspozycji trzy lodowiska, w tym dwa połączone lodową ścieżką. Do dyspozycji odwiedzających jest również górka lodowa, z której będzie można zjechać na pontonach. Pomyślano o fanach nieco egzotycznej dyscypliny, czyli curlingu, którzy będą mogli rozegrać partię na specjalnie przygotowanym torze.Atrakcje zimowe to jednak nie wszystko, organizatorzy pomyśleli również o wielbicielach rolek i desek, którzy będą mieli do swojej dyspozycji podziemny skatepark. Po licznych emocjach sportowych, zimowych lub nie — wszyscy będą mogli udać się na Jarmark Świąteczny, na którym nie zabraknie zarówno ciepłych napojów, jak i przedświątecznych przysmaków znanych z najlepszych jarmarków niemieckich i austriackich.

Ceny biletów normalnych na Zimowy Narodowy rozpoczynają się od 13 PLN, ulgowych od 10 PLN. Zjazd z górki lodowej kosztuje 5 PLN, wejście na płytę lodowiska również 5 PLN. Wejście na tor do curlingu kosztuje 25 PLN.