Powrót

X MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA I WYSTAWA NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA BEZPIECZEŃSTWA KRAJU I JEGO GRANIC

24
04/14

W dniu 22 maja 2014 roku, po raz dziesiąty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”. Tegoroczne spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 63. 

Wystawa przygotowana jest przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz miesięcznik „Raport – wojsko, technika, obronność”. Towarzyszyć jej będzie konferencja, dotycząca najważniejszych wydarzeń w sektorze. Całości organizowanej imprezy przyświecać ma wymiana specjalistycznej wiedzy i doświadczeń nabytych przez najwybitniejszych specjalistów z dziedziny obronności i bezpieczeństwa kraju. Rejestracja uczestników wystawy rozpoczyna się od godziny 8:00 rano. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 9:00, a jej zakończenie około godz. 20:00. W programie znajdują się:

  • wystąpienia wiodące, m.in. Tomasza Siemoniaka – Ministra Obrony Narodowej;
  • wystąpienia na temat: „Polska i Europa wobec strategicznych, politycznych oraz technologicznych wyzwań w obszarze bezpieczeństwa narodowego”;
  • wystąpienia na temat: „ Polskie siły zbrojne w II i III dekadzie XXI wieku”;
  • wystąpienia na temat: „ Przynależność przemysłu zbrojeniowego w Polsce i na świecie”;
  • wystąpienia podsumowujące: „Globalny wymiar bezpieczeństwa”.

Oprócz powyższych wystąpień przewidziano także telekonferencję oraz specjalistyczny panel dyskusyjny. Spotkanie zakończy uroczysta kolacja z udziałem mówców oraz słuchaczy. Wstęp na wystawę i konferencję jest płatny i wymaga uprzedniej rejestracji.