Powrót

Współpraca z www.portalludzisztuki.pl!

22
03/16

Jako BEST WESTERN Hotel Felix***, zawsze chętnie wspieramy ciekawe idee. Tym razem nawiązaliśmy współpracę z portalem internetowym, wspierającym obiecujących artystów.

Portal www.portalludzisztuki.pl to niezwykłe miejsce, w którym swojej szansy mogą szukać wszyscy twórcy, którzy chcieliby zaprezentować światu swój talent.
Wystarczy założyć konto, wybrać interesującą dziedzinę (śpiew, taniec, malarstwo, poezja czy rękodzieło) i zamieścić swoje propozycje. Dla początkujących artystów z pewnością najważniejsze jest to, że serwis obejmuje ich swoistym mecenatem.

Główną zaletą mecenatu jest pomoc ze strony grupy mentorów, którymi są specjaliści z wybranych dziedzin sztuki. Mentorzy będą starali się wyszukać najzdolniejszych twórców i pomogą im w rozwoju kariery lub ukierunkowaniu swoich umiejętności.
Najzdolniejsi twórcy mogą liczyć nie tylko na szeroko zakrojoną promocję, ale również na nagrody, udział w warsztatach i castingach.

Bardzo mocno kibicujemy portalowi i życzymy wyłowienia jak największej liczby talentów! Talentom z kolei życzymy, by ich umiejętności stały się sposobem na życie. Mamy również nadzieję, że będziemy mogli gościć Was w BEST WESTERN Hotel Felix*** podczas licznych wernisaży czy występów :).