Powrót

World Football Expo na Narodowym

22
02/17

Kochasz piłkę nożną? Koniecznie odwiedź PGE NARODOWY w terminie 7-9 kwietnia. To właśnie tam odbędą się Międzynarodowe Targi Piłkarskie „Świat Piłki”.

Głównym tematem targów będzie oczywiście piłka nożna oraz wszystko, co z nią związane. Organizatorzy zaprosili przedstawicieli 26 branż, wśród nich nie zabraknie producentów sprzętu, odzieży sportowej i odżywek. Pojawią się również wysłannicy akademii piłkarskich, agencji trenerskich i klubów sportowych. Nie zabraknie również fachowców związanych z medycyną sportową.Gościem specjalnym i twarzą imprezy jest jeden z najbardziej utytułowanych bramkarzy w historii polskiej piłki i uczestnik finału Ligi Mistrzów, czyli Jerzy Dudek. Fani byłego zawodnika będą mogli zrobić sobie z gwiazdą zdjęcie, będzie również możliwość otrzymania autografu. Jerzy Dudek będzie promował swoje dwie książki „Pod presją” oraz „nieREALna kariera”. Bramkarz opowie również o przebiegu swojej kariery. Z pewnością nie zabraknie również anegdot poświęconych grze w Realu Madryt.

Podczas trzech dni imprezy odbędą się również liczne konferencje, seminaria szkoleniowe oraz panele dyskusyjne. Więcej informacji o samej imprezie znajdziecie na www.worldfootballexpo.com.pl.
Bilety już od 10 PLN dostępne są na większości platform, takich jak Eventim i Ticketpro.