Powrót

V Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu

07
11/14

W dniach 19-20 listopada odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia,Technologii i Usług dla Handlu. Jest to impreza o charakterze B2B dla sektora retail w Polsce. W trakcie dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad dwustu polskich i zagranicznych firm reprezentujących szereg branż, między innymi branżę projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, systemów informatycznych i usług prawnych.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć modelowy sklep The Perfect Store. Za pomocą wzorcowego sklepu zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w projektowaniu sklepowych wnęrz, najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. Targom będzie towarzyszyć dwudniowa konferencja Retail Konges, szereg warsztatów i prezentacji oraz konkurs Innowacje Handlu. Konferencja Retail Congress 19 listopada odbędzie się konferencja obejmująca trzy sesje tematyczne:

  • Shop concepts
  • Shopping Experience
  • Omnichannel Retailing

Sesja Shop concepts zostanie poświęcona projektowaniu przestrzeniu komercyjnej. Wśród prowadzących znajdą się znani designerzy i architekci, którzy podzielą się wiedzą o kreacji miejsc podnoszących wartość marki. Drugi blok tematyczny obejmje prelekcje na temat obszarów kształtujących odczucia kliena wobec marki. Uczestnicy pozyskają wiedzę na temat skutecznego kreowania pozytywnych doświadczeń klientów. Z kolei trzecia sesja jest ściśle związana z wielokanałową sprzedażą i marketingiem. Sprzedaż wielokanałowa uchodzi obecnie za jeden z powszechnych modeli sprzedaży. Podczas prelekcji zostaną omówione najważniejsze aspekty modelu. Po zakończeniu wykładów odbędzie się panel dyskusyjny. Modelowy sklep 20 listopada zostanie zrealizowany projekt "The Perfect Store". Firmy przedstawią innowacyjne pomysły, meble i urządzenia. We wzorowym sklepie pojawią się nowości, które mogą zwiększyć sprzedaż, w tym stoisko samoobsługowe z kawą i miejscem do odpoczynku punkt food to go, systemowe redały i dedykowane skpozytory, kompelmentarne usługi oraz najnowsze oprogramowane, systemy zabezpieczeń i nowoczesne oświetlenie. Atrakcyjne konkursy Targi zostaną uświetnione konkursami dla firm z branży handlowej, m.in. Konkurs Best Shop Concept 2014. Główną ideą konkursu jest nagrodzenie najbardziej interesujących konceptów sklepowych i przedstawienie ich w różnych formatach wyróżniających się pod względem estetycznym i użytkowym. Ocenie zostanie poddana spójność i unikalność konceptu. Ponadto zostaną ocenione niebanalne rozwiązania i nowoczesny design. Nocleg Targi odbędą się w ciągu kilku dni, więc warto zadbać o nocleg. BEST WESTERN Hotel Felix jest obiektem oferującym szereg udogodnień dla gości oraz posiadającym bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, konferencyjne i usługowe. Komfortowe i przytulne pokoje reprezentują cztery standardy – Premium, Premium Lux, Studio i Studio Lux. Nocleg można zarezerwować w prosty sposób za pośrednictwem strony internetowej  www.bwfelix.pl.