Powrót

Targi Wiatr i Woda w Centrum MT Polska

17
12/14

W dniach 12 – 15 lutego 2015 roku odbędzie się kolejna edycja Targów Wiatr i Woda. Prestiżowa impreza wystawiennicza branży sportów wodnych i rekreacji będzie miała miejsce w Centrum Wystawienniczym Expo XXI przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Targi Wiatr i Woda są ważnym wydarzeniem na rynku europejskim, a zarazem największą imprezą wystawienniczą we wspomnianej branży. Pierwsza edycja targów odbyła się w 1990 roku w Zegrzu. Od kilku lat w imprezie bierze udział ponad czterystu wystawców z kraju i zagranicy. Na targi przybywa około czterdziestu tysięcy zwiedzających. Dlaczego warto? Podczas imprezy zostaną przyznane ważne nagrody branżowe, w tym:

  • Nagroda Jacht Roku w Polsce
  • Gwóźdź Targów Wiatr i Woda im. Jerzego Fijki
  • Nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych
  • Nagrody i wyróżnienia Polskiego Związku Żeglarskiego
  • Nagrody i wyróżnienia Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego
  • Nagrody i wyróżnienia WOPR
  • Nagrody i wyróżnienia PTTK

Podczas 27. edycji targów zostaną zaprezentowane jachty żaglowe, luksusowe łodzie motorowe, pontony, skutery wodne oraz inne nowoczesne i luksusowe jednostki pływających. Ponadto na targach zostaną zaprezentowane akcesoria żeglarskie, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy. Nie zabraknie też szerokiej gamy elektroniki jachtowej, instrumentów do nawigacji i silników. Producenci i dystrybutorzy z Polski i zagranicy zaprezentują również sprzęt do nurkowania, kajakarstwa i windsurfingu oraz komfortową odzież żeglarską i sportową. Jak co roku na wędkarzy czeka doskonale przygotowany sektor „Na Ryby”, gdzie zostaną zaprezentowane akcesoria wędkarskie i nowoczesny sprzęt, w tym wyczynowy oraz odzież zaprojektowana specjalnie z myślą o amatorach wędkarstwa. W ciągu czterech dni targów odbędą się atrakcyjne pokazy, a także ciekawe warsztaty i prelekcje. Nocleg i dojazd Uczestników imprezy zapraszamy do BEST WESTERN Hotel Felix znajdującego się w sercu warszawskiej Pragi. Oferta pokoi obejmuje kilka standardów, w tym Lux, Premium Lux, Studio i Studio Lux. Osoby zainteresowane mogą dokonać rezerwacji za pośrednictwem serwisu internetowego www.bwfelix.pl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W hotelu mieści się Restauracja Nova i bar serwujący znakomite drinki. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie można spędzić czas w gronie znajomych i rodziny. DSCF9270 Hotel jest dobrze skomunikowany z Centrum Wystawienniczym Expo XXI. Do obiektu przy ul. Marsa 53 można dojechać tramwajem linii nr 24 z przystanku Wspólna Droga 03 do przystanku Wiatraczna 07. Następnie należy pojechać z przystanku Wiatraczna 09 do przystanku PKP Kasprzaka 06 autobusem linii nr 523. Po około 13 – minutowym spacerze będziemy na miejscu.