Powrót

Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane 2014

17
11/14

28 listopada odbędą się Targi Muzyczne Gazety Co jest Grane 2014. Impreza będzie miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki.

W ostatni listopadowy weekend wnętrza Pałacu Kultury i nauki wypełnią się melodiami reprezentującymi różne gatunki muzyki. Uczestnicy będą mogli odwiedzić stosika firm płytowych oraz producentów sprzętu audio – wideo. Nie zabraknie też przedstawicieli instytucji kulturalnych. Program obejmuje panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów, muzyków, dziennikarzy i publiczność. Podczas dyskusji zostaną poruszone problemy praw człowieka, muzyki, polskiego punka i fenomenu disco polo. W Teatrze Dramatycznym, na Scenie Prezentacji i w Cafe Kulturalna odbędzie się szereg koncertów. Wystąpią między innymi Ania Rusowicz, The Dumplings, Artur Rojek i Fisz Emade Tworzywo. Program dla dzieci Uzupełnieniem programu targów jest oddzielny program przygotowany z myślą o najmłodszych. W jego ramach odbędą się muzyczne warsztaty, zabawy, koncerty i pokazy filmów. Atrakcje dla dzieci  zostały przygotowane przez Narodowy Instytut Audiowizualny z warsztatem beatboxu i Teatr Małego Widza. Dom Kultury „Zacisze” przygotował szereg eksperymentów muzycznych. W programie znajdują się też atrakcje zorganizowane przez Fundację Muzyka jest Dla Wszystkich oraz Kino w Trampkach. Koncerty 28 listopada w Cafe Kulturalnej odbędzie się szereg koncertów. Na scenie wystąpią The Saturday Tea, The Stubs, Sorry Boys, We draw A, WEETCH, Artur Rojek i Agyness B. Marry. Następnego dnia na uczestników imprezy czeka jeszcze więcej muzycznych atrakcji. Koncerty odbędą się nie tylko w Cafe Kulturalnej, ale też w Teatrze Dramatycznym. Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co jest grane 2014 są niepowtarzalną okazją do usłyszenia na żywo koncertów Ani Rusowicz, The Dumplingd, Mama Selita, Heroes Get Remembered, Laury Palmer COVER STORY i wielu innych. Nocleg i dojazd Osoby chcące wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu muzycznym powinny wcześniej zapewnić sobie zakwaterowanie. Atrakcyjna oferta przygotowana przez BEST WESTERN Hotel Felix obejmuje pokoje, które reprezentują następujące standardy:

  • Lux
  • Premium Lux
  • Studio
  • Studio Lux

DSCF9267 Hotel posiada dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne i konferencyjne. W obiekcie mieści się restauracja serwująca dania kontynentalnej i polskiej kuchni oraz bar. W hotelu znajduję się również kilka profesjonalnych sal konferencyjnych. BEST WESTERN Hotel Felix jest dobrze skomunikowany z centrum miasta oraz Pałacem Kultury i Nauki. Do PKiN można się również dostać środkami transportu publicznego. Goście hotelowi mają zapewniony bezpośredni dojazd tramwajem linii nr 24 lub 9 oraz autobusem pospiesznym linii nr 521.