Powrót

SZTUKA PRZEMAWIANIA - szkolenie warsztatowe

19
11/14

1 grudnia 2014 roku o 10.00 w Warszawie odbędzie się szkolenie warsztatowe Sztuka Przemawiania organizowane przez poznańską Akademię Przemawiania ARBIZ. Podstawowym celem szkolenia jest zmiana podejścia do przemawiania do ludzi. Podczas warsztatów zostaną przedstawione metody umożliwiające autorytatywne przemawianie i pozbycie się tremy.

Inne kwestie, które zostaną poruszone podczas szkolenia to język perswazji i mowa ciała oraz praca głosem i tonem. Dla kogo? Wstęp na szkolenie warsztatowe jest otwarty. Do udziału gorąco zachęca się przede wszystkim osoby, które wykonują zawód wymagający kontaktu z klientem, pracy z ludźmi i nadzorowania jej, a zatem:

  • trenerów, szkoleniowców, nauczycieli
  • polityków
  • pracowników administracji publicznej
  • kierowników
  • osób pracujących w branży handlowej

Dlaczego warto? Program został podzielony na cztery bloki tematyczne. Pierwsza część zostanie poświęcona tematyce stylów przemawiania oraz sposobom radzenia sobie z tremą. W jej ramach odbędą się także warsztaty pozwalające ćwiczyć głos i oddech. W drugiej części odbędą się dwa wykłady dotyczące błędy mówców i sposoby ich unikania oraz typów przemówień. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach dotyczących przygotowania się do przemówienia i ich wygłaszania. Trzeci blok został w pełni poświęcony warsztatom z kamerą. Czwarta część dotyczy analizy przemówień oraz pozytywnych sugestii. Szkolenie zostanie zakończone rozdaniem zaświadczeń o ukończeniu szkolenia zgodnym z wytycznymi MEN. Nocleg Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu zachęcamy do zarezerwowania pobytu w Warszawie. Atrakcyjną ofertę noclegu oferuje BEST WESTERN Hotel Felix zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Hotel dysponuje eleganckimi i komfortowymi pokojami oraz profesjonalnym zapleczem konferencyjnym. Na terenie hotelu mieści się również restauracja serwująca dania kuchni polskiej i kontynentalnej. DSCF9267 Aby zarezerwować pokój, wystarczy odwiedzić stronę internetową hotelu, dostępną pod adresem: www.bwfelix.pl.