Powrót

Sylwester 2015 w BEST WESTERN Hotel Felix

25
11/15

Organizowany przez nas sylwester co roku cieszy się sporą popularnością. Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was na pożegnanie 2015 roku.

W tym roku tematem przewodnim będą "Lata 20-te, lata 30-te" ubiegłego stulecia. Wszystkie spotkania towarzyskie z tamtych lat charakteryzowała wspaniała zabawa, wytworność i szyk. Na naszych gości będzie czekał więc specjalny wystrój sali. O oprawę muzyczną zadba nasz sprawdzony DJ, który co roku sprawia, że parkiet rozpala się do czerwoności. Nie zapominamy również o konkursach, bez których żadna zabawa sylwestrowa nie mogłaby się obejść. Wśród naszych gości poszukamy króla i królowej balu, wybierzemy również najoryginalniejszy strój, nawiązujący do tematu zabawy.


O doznania smakowe zadba nasza Szef Kuchni Łukasz Gzowski. Wszyscy nasi goście, którzy znają już dania opracowane przez Łukasza, wiedzą, że bywają zaskakujące i niesztampowe. Specjalnie przygotowane menu sylwestrowe będzie się składało z gorącego i zimnego bufetu.
Wśród dań gorących nie zabraknie zupy z młodych warzyw z bazyliowym pistou, pieczonego fileta kurczaka w sosie bearnaise czy risotto z warzywami i kurkami.
Z kolei bufet zimny wypełnią między innymi kieszonki z pieczonego schabu z chrzanowo-jajeczną pastą, mini tortille z glonami nori, warzywami, pastą curry i lucerną praz conchiglioni z bakłażanem i pleśniowym serem.
Wspaniałym uzupełnieniem będą dodatki, desery oraz napoje zimne i gorące.

Dla gości, którzy chcieliby zostać z nami nieco dłużej przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegu. Specjalny pakiet sylwestrowy zawiera nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem, późne wymeldowanie oraz bezpłatny parking. Koszt pakietu to 150 zł.

Zapraszamy do pobrania naszego sylwestrowego programu, gdzie znajdą się wszystkie najważniejsze informacje.