Powrót

Remadays 2015 – Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii

18
12/14

W dniach 4 – 6 lutego 2015 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Centrum Wystawienniczym Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii są największymi targami branży reklamowej i poligraficznej w środkowej części Europy. Remadays 2015 są okazją do poznania najnowszej oferty producentów oraz dystrybutorów towarów i usług. Podczas targów odbędzie się cykl ciekawych konferencji i wykładów. Zostaną one poprowadzone przez specjalistów z branży. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w wielu prelekcjach. Udział w części z nich będzie bezpłatny. Dlaczego warto? Głównym celem imprezy jest promowanie liderów w poszczególnych sektorach. W pierwszym dniu targów zostaną wręczone nagrody zwycięzcom konkursu „Korony Reklamy”. Podczas międzynarodowego wydarzenia odbędzie się szereg szkoleń, w tym:

  • Poznaj tajemnice ludzkiego umysłu, by zwiększyć sprzedaż
  • Jak dopasować komunikację marketingową do zmieniających się potrzeb klientów
  • Jak wykorzystać emocje, by odnieść sukces w biznesie

Szkolenia odbędą się 5 lutego od 10.00 do 17.00. Nocleg i dojazd BEST WESTERN Hotel Felix przygotował atrakcyjną ofertę pokoi dla uczestników imprezy. Za pośrednictwem serwisu internetowego www.bwfelix.pl można się z nią łatwo zapoznać oraz zarezerwować wybrany pokój. Hotel dysponuje starannie urządzonymi, schludnymi i przestronnymi pomieszczeniami. Pokoje Lux charakteryzują się podstawowym wyposażeniem. Z myślą o bardziej wymagających gościach przygotowano pokoje Premium Lux o nieco podwyższonym standardzie. Dodatkowo można zarezerwować przestronne pokoje typu Studio i Studio Lux. Składają się one z części sypialnianej i dziennej, co zapewnia gościom wysoki komfort. DSCF9267 BEST WESTERN Hotel Felix jest dobrze skomunikowany z Centrum Wystawienniczym Expo XXI. Na miejsce imprezy można dostać się tramwajem linii nr 24 i autobusem linii nr 523. Najpierw należy udać się z przystanku Wspólna Droga 03 tramwajem do stacji Wiatraczna 07. Następnie należy z przystanku Wiatraczna 09 znajdującego się w pobliżu pojechać autobusem do stacji PKP Kasprzaka 06. Po około 13 – minutowym spacerze uczestnik będzie na miejscu. Można też skorzystać z usług taksówkarskich.