Powrót

PRACA W MARKETINGU – realia, możliwości, zagrożenia

11
11/14

W dniu 21 listopada 2014 roku w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce pracy w marketingu. Jego głównym celem jest zaprezentowanie studentom specyfiki pracy w dziale marketingu. Wstęp jest wolny, więc warto skorzystać z okazji poznania ważnych aspektów  dotyczących promowania produktów i usług.

Temat spotkania Spotkanie zostanie poprowadzone przez Jacka Kotarbińskiego. Podczas zajęć zostaną poruszone ważne kwestie związane z rozwojem w działach marketingu oraz specyfiką pracy marketerów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Ponadto Jacek Kotarbiński przedstawi możliwości i zagrożenia dla studentów zainteresowanych rozwojem w kierunku marketingu. Ponadto podczas spotkania zostaną zaprezentowane polskie realia rekrutacji na stanowiska marketingowe oraz kompetencje i szanse rozwoju osób, które dopiero rozpoczęły karierę. Kilka słów o prowadzącym Jacek Kotarbiński jest uznanym autorytetem świata marketingu wspierającym firmy w budowaniu marki i innych działaniach marketingowych już od ponad 20 lat. Ma on na swoim koncie szereg publikacji, między innymi „Sztukę Rynkologii”, Sztukę marketingu”, „Marketing w Praktyce” i „Marketer Plus”. Nocleg w Warszawie

DSCF9267

Warto wcześniej zarezerwować pokój, aby nie martwić się o zakwaterowanie po zakończeniu spotkania, które odbędzie się w godzinach popołudniowych. W okolicy Akademii Leona Koźmińskiego znajduje się BEST WESTERN Hotel Felix. Obiekt posiada dobre zaplecze usługowe i gastronomiczne. Przygotował on szeroką ofertę pokoi dla uczestników spotkania. Obejmuje ona pokoje jedno- i  dwuosobowe w standardzie Premium oraz Premium Lux. W ofercie znajdują się także pokoje Studio i Studio Lux. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej  www.bwfelix.pl.