Powrót

Polecamy: VERVA Street Racing na PGE Narodowym!

15
10/15

Już 24 października błonia i wnętrze stadionu PGE Narodowy, wypełnią się setkami koni mechanicznych, ogłuszającym hałasem i wonią spalin. Wszystko za sprawą kolejnej edycji niezwykłej imprezy motoryzacyjnej.

Mowa oczywiście o VERVA Street Racing, największym show tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Dodatkową gratką dla fanów wszystkiego co związane z motoryzacją, będzie możliwość zobaczenia na żywo Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda. Słynnej trójki prowadzącej legendarny już program stacji BBC "Top Gear". Podczas imprezy swoje umiejętności rajdowe zaprezentuje również Felix Baumgartner, słynny skoczek spadochronowy, który w 2012 skoczył ze spadochronem ze stratosfery.

Zdjęcie: Damian Kramski/ Agencja LIVE

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing będzie już szóstą i z pewnością najbardziej spektakularną. Organizatorzy przygotowali sporą dawkę atrakcji. Na widzów będą czekały pokazy klasycznych aut rajdowych, samochodów wyścigowych klasy GT i pojazdów, które mierzą się podczas Rajdu Dakar. Wśród kierowców prowadzących te niezwykłe rydwany zobaczymy takie gwiazdy, jak Adam Małysz, Marek Dąbrowski i Jakub Przygoński.
Po godzinie 21 na scenie zagoszczą kultowi prezenterzy "Top Gear", Hammond, May i Clarkson. Po tej trójce możemy spodziewać się wszystkiego. Z pewnością nie zabraknie rywalizacji i szalonych pomysłów okraszonych sporą dawką humoru.

Jeśli planujecie przyjechać na tę niezwykłą imprezę i szukacie noclegu, zapraszamy do BEST WESTERN Hotel Felix. Jesteśmy oddaleni od PGE Narodowego zaledwie o 4,5 kilometra. Na stadion można dotrzeć od nas tramwajem linii 9 lub 24.

Info:
Co: 6. edycja VERVA Street Racing
Gdzie: PGE Narodowy
Kiedy: 24.10.2015
O której: od 18:00
Za ile: bilety od 99 PLN