Powrót

Polecamy na weekend: Mela Koteluk w Plażowej

19
08/15

Rozpoczynamy nowy cykl na naszym blogu. Będziemy w nim polecać warszawskie wydarzenia, w których warto wziąć udział. Jesteś przejazdem w Warszawie? Nudzisz się? Zapraszamy do lektury!

Zaczynamy śpiewająco. Już w najbliższą sobotę nad Wisłą zaśpiewa i zagra Mela Koteluk. Ta utalentowana wokalistka karierę zaczynała m.in. w chórkach w zespole Scorpions. W 2003 roku zdobyła 2 miejsce konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Debiutancki album, zatytułowany "Spadochron" wydała w maju 2012 roku. Album z miejsca zaczął cieszyć się olbrzymią popularnością i zyskał status platynowej płyty. Z pewnością słyszeliście pochodzące z niego utwory "Działać bez działania" i "Melodia ulotna". W 2013 roku Mela Koteluk została laureatką Fryderyków 2013 w kategoriach Artysta roku i Debiut roku.


W tym roku artyska wzięła udział w trasie koncertowej Męskie Granie. Stanęła u boku takich artystów jak Fisz, Smolik, Organek oraz Krzysztof Zalewski. Sobotni koncert odbędzie się w klubie "Plażowa" w ramach projektu Żywiec Miejskie Granie w Plażowej. Klub umiejscowiony jest nad Wisłą, na przeciwko Stadionu Narodowego.

Info:
Co: Koncert Meli Koteluk
Gdzie: Plażowa (Wybrzeże Szczecińskie)
Kiedy: 22.08.2015 o 20:00 (sobota)
Za ile: bezpłatnie