Powrót

Polecamy: Dinozaury na żywo!

26
10/15

Miejcie się na baczności, już 5 listopada Warszawę nawiedzą olbrzymie dinozaury. Przybędą do naszego miasta w ramach słynnej wystawy "Dinozaury na żywo.

Wystawa z pewnością przypadnie do gustu zarówno małym jak i dużym fanom prehistorycznych gadów. O tym, że warto ją odwiedzić, może świadczyć fakt, że zajmie ona prawie 2 tysiące metrów kwadratowych przestrzeni na błoniach PGE Narodowego, pod specjalnie przygotowanym namiotem. Wcześniej "Dinozaury na żywo" gościły między innymi w Wiedniu i Singapurze.

Co będzie można zobaczyć na wystawie? 40 mechanicznych okazów wykonanych w skali 1:1, które zostaną zaprezentowane w specjalnie przygotowanej scenerii. Dzięki wykorzystaniu efektów świetlnych i dźwiękowych, każdy będzie mógł się poczuć, jak w świecie sprzed 250 milionów lat. Na miejscu dostępny będzie również przewodnik, który zaprezentuje każdy okaz i szczegółowo o nim opowie.

Sama wystawa to jednak nie wszystko. Na terenie dostępna będzie kawiarnia, specjalny sklepik, kącik dla najmłodszych i kino.

Jeśli planujecie przyjechać na tę niezwykłą imprezę i szukacie noclegu, zapraszamy do BEST WESTERN Hotel Felix. Skorzystajcie z naszej oferty "Ceny przyjazne rodzinie", w której dodatkowe rodzinne przywileje ułatwią i umilą Wasz pobyt. Jesteśmy oddaleni od PGE Narodowego zaledwie o 4,5 kilometra. Na stadion można dotrzeć od nas tramwajem linii 9 lub 24.

Info:
Co: Wystawa "Dinozaury na żywo"
Gdzie: błonia PGE Narodowego
Kiedy: 5.XI.2015 r. - 21.II.2016 r.
O której: 10:00 - 21:00
Za ile: bilety od 20 PLN