Powrót

Podsumowanie 2015 roku w BEST WESTERN Hotel Felix***

19
01/16

Dziękujemy, że byliście z nami w 2015 roku. Specjalnie dla Wasz przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tego niezwykle intensywnego dla BEST WESTERN Hotel Felix okresu.

Rok rozpoczęliśmy od starań o przedłużenie certyfikatu "Hotel Przyjazny Rodzinie". To wyjątkowe wyróżnienie traktujemy co roku priorytetowo. Należymy do BEST WESTERN, czyli największej hotelowej rodziny na świecie. Bardzo zależy nam na tym, by rodziny, które zatrzymują się w naszym hotelu, czuły się dobrze.

Czym jest "Hotel Przyjazny Rodzinie"? To program, który pomaga osobom podróżującym z dziećmi po Polsce, dokonać wyboru hotelu dostosowanego do ich potrzeb. Co ważne, certyfikat nie jest przyznawany dożywotnio. Każdego roku, w obiekcie starającym się o przedłużenie ważności pojawia się wykwalifikowany audytor, który dokonuje całościowej oceny obiektu. W 2015 roku BEST WESTERN Hotel Felix uzyskał wynik 97%. Dzięki temu nasz hotel został certyfikowany i dołączył do mapy najlepszych rodzinnych hoteli w Polsce.

W 2015 roku otrzymaliśmy również bardzo cenne wyróżnienie, czyli nagrodę TOPHOTEL 2015, w kategorii TOPHOTEL BUSINESS. To jeden z najważniejszych plebiscytów w branży hotelarskiej. W boju o wyróżnienie wyprzedziliśmy między innymi hotele z Poznania i Wrocławia. Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej cenne, ponieważ stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług świadczonych przez nasz hotel.

Końcówka roku stała dla nas pod znakiem ważnych zmian. Naszym głównym celem była chęć podniesienia gościom komfortu pobytu. Dlatego też zaczęliśmy od wymiany zamków w pokojach hotelowych. Nowy, elektroniczny system zastąpił stary i wysłużony, który dla wielu gości był wyzwaniem. Nie bez powodu na recepcji mieliśmy pokazowy zestaw składający się z klamki i klucza, na którym prezentowaliśmy sposób otwarcia drzwi. O tym można już zapomnieć, teraz nasze drzwi otwierają się tak:

Odpowiedzieliśmy również na liczne głosy naszych gości, dotyczące telewizorów. Bez wątpienia telewizory kineskopowe przeszły już do lamusa. Postanowiliśmy wpisać się w ten trend. Wszystkie nasze pokoje zostały wyposażone w telewizory LCD o przekątnej 42" i 32". Mamy nadzieję, że znacząco wpłynie to na podniesienie komfortu korzystania z naszych pokoi. Dodatkowo telewizory zostały wyposażone w specjalny przewodnik, który nie tylko informuje np. o godzinach otwarcia restauracji, ale również o najciekawszych miejscach zlokalizowanych w pobliżu BEST WESTERN Hotel Felix.

Rok 2015 już się skończył, ale nie oznacza to, że kończymy ze zmianami. Nadal mamy sporo pomysłów na poprawę jakości świadczonych przez nas usług. Trzymajcie kciuki i oczywiście przyjmijcie od nas najlepsze życzenia na nowy rok :). Życzymy wyłącznie pozytywnych zmian!