Powrót

Pobudzamy pozytywną energię w nowej sali konferencyjnej

06
10/15

Waszym ulubionym kolorem jest pomarańczowy? Jeśli tak, z pewnością jesteście aktywni, kompetentni i zorganizowani.

Zastanawiacie się zapewne skąd taki wstęp. Otóż niedawno BEST WESTERN Hotel Felix wzbogacił się o nową powierzchnię konferencyjną. Jest nią duża sala warsztatowa w energetycznych barwach. Dominuje kolor pomarańczowy, a cechy, które ze sobą niesie, były dla nas niejako natchnieniem podczas etapu projektu.

Żywe barwy to jednak nie wszystko. Niewątpliwą zaletą jest również świetne wyciszenie. Zapewniają je nie tylko zastosowane materiały, ale również położenie nowej sali warsztatowej. Zlokalizowaliśmy ją na 10 piętrze. Z dala od tętniącego nieustannym życiem parteru. Z pewnością będzie to dodatkowym atutem dla grup, których szkolenie wymaga skupienia i odcięcia się od niepożądanych bodźców z zewnątrz.

Kilka informacji technicznych, które mogą zainteresować potencjalnych organizatorów warsztatów i szkoleń. Nasza nowa sala ma 30 m2, pomieści 25 osób w ustawieniu teatralnym, 14 w podkowie i 14 w ustawieniu szkoleniowym. Wyposażona jest w projektor multimedialny oraz klimatyzację.

Podsumowując, obecnie nasze zaplecze konferencyjne liczy łącznie 350m2. Składają się na to trzy duże klimatyzowane sale, które mogą pomieścić od 70 do 120 osób. Posiadają dostęp do naturalnego światła, a w razie potrzeby mogą zostać zaciemnione. Dodatkowo wszystkie posiadają nagłośnienie, Wi-Fi oraz sprzęt multimedialny. Dzięki sprawdzonym podwykonawcom, na specjalne życzenie klienta, możemy zamówić dodatkowy sprzęt audio-wizualny. Wsparciem dla wspomnianej powierzchni jest 6 sal warsztatowych, których zróżnicowanie może odpowiadać mniejszym potrzebom.

Sala konferencyjna

Jeden z najbliższych wpisów poświęcimy nowemu menu konferencyjnemu. Mamy nadzieję, że będzie ono doskonałym uzupełnieniem dla rozbudowanej powierzchni.
Jeśli macie dodatkowe pytania, chcielibyście zorganizować u nas konferencję lub warsztaty, zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą Michałem Kurkiem. Michał jest prawdziwym magikiem w swoim fachu i nie są to tylko czcze przechwałki. Przekonajcie się sami.

Kontakt:
Michał Kurek, Specjalista ds. Organizacji Imprez
Tel.: +48 22 210 77 52, E-mail: m.kurek@bwfelix.pl