Powrót

Nowy system rezerwacji online

29
02/16

Miło nam poinformować, że na stronie www.starthotel.pl mogą już Państwo dokonać rezerwacji w nowym systemie rezerwacyjnym.

Obserwując dzisiejszą rzeczywistość, nie trudno zauważyć, że żyjemy w świecie mnóstwa technologii, które błyskawicznie się zmieniają. Jeszcze kilka lat temu głównymi narzędziami do dokonywania hotelowej rezerwacji był telefon lub e-mail. Dzisiaj, niemal z każdego miejsca na świecie, przy użyciu smartfona, jesteśmy w stanie zrobić rezerwację on-line i przy pomocy szybkiego przelewu ją opłacić.


Nie bez przyczyny wspominamy o możliwości dokonywania rezerwacji poprzez urządzenia mobilne. Już w 2015 roku, liczba mobilnych zapytań w wyszukiwarce Google przebiła liczbę zapytań z urządzeń stacjonarnych. To bardzo wyraźny trend, który z pewnością będzie się pogłębiał. Nie pozostaliśmy na niego obojętni i w pierwszej połowie 2015 roku dokonaliśmy zmiany naszej strony internetowej. Strona powstała w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że równie dobrze wygląda na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Jakie zalety ma nowy system? Pozwólcie, że pokrótce przedstawimy najważniejsze z nich:

WYGODNA REZERWACJA: Możliwość dokonania szybkiej rezerwacji online - w laptopie i na komórce, gdziekolwiek jesteście.

CENY I DOSTĘPNOŚĆ: Kalendarz dostępnych ofert - znany z systemów rezerwacji lotniczych.

POKOJE I USŁUGI HOTELOWE: Pełna oferta hotelu w najbardziej przystępnej formie.

PŁATNOŚĆ ON-LINE: Szybki i bezpieczny transfer bankowy lub płatność kartą kredytową.

REZERWACJA W 3 KROKACH: Natychmiastowe potwierdzenie płatności i rezerwacji e-mailem.

KONTO UŻYTKOWNIKA: Uproszczenie procesu rezerwacji i dostęp do historii rezerwacji.

Zobaczcie jak prosta jest rezerwacja w naszym nowym systemie:


Zachęcamy do testowania zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych. Jeśli będziecie mieli uwagi, możecie je kierować na adres ecommerce@satoriagroup.pl.