Powrót

Nowość! Teraz bilet na pociąg dla psa kupisz przez internet!

18
02/16

Wielkie ułatwienie od PKP Intercity na które czekaliśmy z utęsknieniem, stało się faktem!

Do tej pory przejazd pociągiem z psem czy przewóz roweru, nie należał do najłatwiejszych. Nawet jeśli udało nam się upolować tani bilet w internetowej promocji, to i tak zmuszeni byliśmy wystać swoje do dworcowej kasy, po bilet dla psa czy na przewóz roweru. Spóźnialscy mogli dokonać zakupu u konduktora w pociągu, ale wiązało się to z dodatkową dopłatą.

Aktualnie kolejowy przewoźnik wprowadził w swoim systemie udogodnienie, dzięki któremu, oprócz internetowego biletu dla siebie, zakupimy również bilet dla psa, roweru czy dużego bagażu. Ceny biletów pozostały bez zmian. Za przewóz czworonoga zapłacimy 15,20 zł, roweru 9,10 zł, dużego bagażu 5,10zł.

Gdzie szukać opcji dodatkowego biletu? To banalnie proste! Zobaczcie poniższy materiał (polecamy kliknąć "Obejrzyj na Youtube", by film otworzył się na większym ekranie):

       
Prawda, że dziecinnie proste? Docelowo wszystkie rodzaje biletów dostępnych w tradycyjnej kasie, mają być dostępne online na stronie przewoźnika! Kibicujemy temu rozwiązaniu!

Już wkrótce, na naszym blogu znajdziecie poradnik, w którym opiszemy krok po kroku, w jaki sposób przewieźć pociągiem psa, rower lub duży bagaż!