Powrót

Nowa strona, nowy blog

09
03/15

Witamy Was na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że projekt nad którym pracowaliśmy od kilku miesięcy, zyska Waszą aprobatę. Na samej stronie nie chcieliśmy jednak poprzestać i również nasz blog doczekał się odświeżenia. Zanim jednak napiszemy kilka słów o blogu, chcielibyśmy przedstawić krótką genezę powstania nowej witryny.

W telegraficznym skrócie. Pomysł na nową stronę zrodził się w naszych głowach jeszcze w ubiegłym roku. Wtedy właśnie obchodziliśmy 20-lecie istnienia BEST WESTERN Hotel Felix. Po pierwsze poczuliśmy, że dotychczasową witrynę przykryła delikatna warstwa kurzu. Po drugie, czy może być lepszy moment na zmiany niż okrągłe urodziny? A jeśli już się zmieniać, to na całego. Zaczęliśmy od poszukiwania konceptu, który jak to często bywa, zmieniał się kilka razy. Ostatecznie stanęło na "City Hotel", hotelu miejskim wtopionym w tkankę miasta. Od zawsze byliśmy dumni z tego, że nasz hotel jest na Pradze. Długo wcześniej, zanim Praga stała się tętniącym życiem, nowym kulturalnym centrum Warszawy. Od konceptu, do finalizacji dzieliła nas już krótsza droga. I tutaj już zadziałali prawdziwi specjaliści od tworzenia witryn responsywnych (czyli takich, które równie dobrze wyglądają na komputerze, jak i na smartfonie) oraz przyjaznych i intuicyjnych. Voilà, jesteśmy po nowemu :).

Blog. Do tej pory mogliście na nim znaleźć głównie wpisy poświęcone aktualnym wydarzeniom warszawskim. Mamy świadomość, że to za mało, by zatrzymać Was tutaj na dłużej. Dlatego blog zostanie wzbogacony również o nowinki z życia BEST WESTERN Hotel Felix. Nasz Szef Kuchni Łukasz Gzowski, obiecał, że opowie trochę o potrawach z naszego menu. Będziemy również pisać o miejscach, które w Warszawie warto zobaczyć. Postaramy się przygotować praktyczny przewodnik dla turysty. Jednym słowem, postaramy się zrobić wszystko, żebyście zostali z nami na dłużej :).