Powrót

New Media Day

14
11/14

W dniu 26 listopada 2014 r. w Nowoczesnej Firmie – Digital Knowledge Village odbędzie się konferencja New Media Day poświęcona tematyce tworzenia atrakcyjnych multimediów. W ramach konferencji zostaną przedstawione ważne kwestie związane z zamawianiem produkcji wideo i stosowania prostych narzędzi w celu pozyskiwania klientów spośród widzów.

Ponadto, prelegenci przedstawią webinaria jako ciekawe sposoby na budowanie wizerunku. Podczas konferencji New Media Day zostaną również przedstawione nowe technologie, które wspierają marketerów w prowadzeniu efektywnych działań marketingowych. Śpiesz się! Wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Warto wcześniej się zarejestrować i zarezerwować pokój. Rezerwacja miejsc odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://newmediaday.evenea.pl/. Pokój w pobliskim BEST WESTERN Hotel Felix również można zarezerwować online. Formularz znajduje się pod adresem www.bwfelix.pl.

DSCF9267

Hotel posiada dobrze rozbudowane zaplecze gastronomiczne i konferencyjne. Pokoje są komfortowe i estetycznie urządzone. Oferta hotelu obejmuje pokoje reprezentujące standard Premium, Premium Lux, Studio i Studio Lux. Atrakcyjny program W ramach konferencji odbędzie się prelekcja na temat pracy z twórcami wideo. Piotr Maczuga pracujący jako menedżer multimediów przedstawi błędy, budżetowanie, planowanie i sposoby współpracy z osobami tworzącymi klipy wideo. Następnie Szymon Pawlica przedstawi sposoby konwersji z wideo. Po prelekcji „Czy Twój film pracuje dla Ciebie?” odbędzie się przerwa kawowa, a następnie dyrektor zarządzająca w Webcomm Marta Eichstaedt poprowadzi prelekcję poświęconą tematyce webinariów w branży medycznej skierowaną do lekarzy i diagnostów laboratoryjnych. Program konferencji obejmuje również prelekcje poświęconą nowym technologiom wykorzystywanym do prowadzenia skutecznych działań marketingowych i kwestii branded content w wideo. Podczas konferencji zostaną poruszone ciekawe tematy. Uczestnicy wydarzenia mają okazję zdobyć praktyczną wiedzę. Konferencja New Media Day jest też szansą na nawiązanie znajomości i owocnej współpracy. Udział w wydarzeniu umożliwia rozwój kompetencji i biznesowych kontaktów.