Powrót

Negocjacje biznesowe. 50 najlepszych technik negocjacyjnych

06
12/14

W dniu 31 grudnia 2014 roku odbędą się warsztaty szkoleniowe poświęcone negocjacjom biznesowym. Podczas szkolenia uczestnicy poznają 50 najlepszych technik negocjacyjnych.

Warsztaty szkoleniowe są kierowane do osób chcących sprawdzić się w roli negocjatora z realnymi przeciwnikami. Podczas zajęć zostaną zaprezentowane techniki stosowane przez najlepszych polskich menadżerów. Do udziału w warsztatach szkoleniowych zachęca dynamiczna formuła OneDayTraining. Koncentruje się ona na szybkim przekazaniu najważniejszych informacji i umiejętności. Warsztaty odbędą się w centrum konferencyjnym przy rondzie Dmowskiego w Warszawie. Zdobądź podstawy Pierwsza część warsztatów zostanie poświęcona kwestii negocjacji, jej roli w sprzedaży oraz poszczególnym etapom negocjowania. Prowadzący przedstawi także prawidłowy sposób przygotowania się do prowadzenia negocjacji. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat:

  • określania celów negocjacji
  • zmiennych negocjacyjnych
  • określania wartości i zakresu zmiennych
  • taktyki wprowadzania zmiennych
  • sposobu zadawania pytań

Prowadzący poruszy także problematykę BATNA/WATNA, czyli najlepszych i najgorszych alternatyw dla negocjowanego porozumienia. Każdy negocjator powinien poznać sposób postępowania gwarantujący najlepszą realizację swoich interesów (BATNA) oraz potrafić zidentyfikować najgorszą alternatywę dla porozumienia (WATNA). Dlaczego warto? Główną zachętą do wzięcia udziału w szkoleniu jest obietnica przedstawienia 50 najlepszych technik negocjacyjnych. Są one co prawda znane, ale tylko z nazwy. Prowadzący zaprezentuje najważniejsze aspekty technik oraz podzieli się własnym doświadczeniem. Przedstawi też najczęściej popełniane błędy oraz metody wybrnięcia z trudnych sytuacji. Na zakończenie warsztatów każdy otrzyma imienny certyfikat ukończenia szkolenia. Nocleg i dojazd Uczestnicy szkolenia, którzy jeszcze nie zarezerwowali noclegu mogą skorzystać z oferty BEST WESTERN Hotel Felix, który przygotował ofertę specjalną i moc rabatów. Miejsce to jest chętnie wybierane zarówno przez turystów, jak i gości biznesowych. Obiekt posiada bardzo dobrze zorganizowane zaplecze gastronomiczne oraz oferuje możliwość zorganizowania konferencji lub innego spotkania biznesowego w nowoczesnym centrum konferencyjnym. Na zainteresowanych zakwaterowaniem czeka szereg przytulnych i przestronnych pokoi o stylowym wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu. DSCF9270 Hotel znajduje się w sercu warszawskiej Pragi oraz posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta. Można dostać się do miejsca szkolenia jadąc tramwajem linii 24 bądź 9 jadąc z pobliskiego przystanku Wspólna Droga 03 do przystanku Centrum 10. Alternatywnym środkiem komunikacji jest autobus linii 158 kursujący między przystankiem Łukowska 03 a Centrum 06, w pobliżu którego znajduje się rondo Dmowskiego.