Powrót

Licytacja dla Filipa Banasia

17
10/17

Nasz hotel przyłącza się do walki o życie i zdrowie Filipa Banasia, półtorarocznego chłopca zmagającego się ze złośliwym nowotworem.

Filip miał 3 dni, kiedy powiedziano jego rodzicom, że umiera na nowotwór zwany neuroblastomą. Neuroblastoma to jeden z najbardziej złośliwych nowotworów dziecięcych, w przypadku Filipa odporny na chemię. W ostatnim czasie pojawiła się szansa na ratunek w niemieckiej klinice w Greifswaldzie, a szacowany koszt leczenia to ponad 400 tysięcy euro.

Rodzice Filipa postanowili zebrać kwotę poprzez portal crowdfundingowy. Zbiórka jest zweryfikowana oraz realizowana przez portal siepomaga.pl, któremu przyświeca szczytna idea, łącząc w jednym miejscu ludzi i organizacje, które potrzebują pomocy z tymi, którzy są w stanie, chociażby drobną sumą wspierać tych najbardziej potrzebujących.

W ramach licytacji nasz hotel przekazał weekendowy pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem oraz specjalną kolacją z menu przygotowanym przez wspaniałych szefów kuchni. Prowadzona licytacja to pierwsza tego typu kolacja dobroczynna w Best Western Hotel Felix.

„Dodatkowo goście będą mieli możliwość skosztowania wyjątkowych dań, które na oczach gości będą przygotowywali sami szefowie kuchni – a wszystko po to, aby wspólnie pomagać i inspirować do tego innych”- mówi Paweł Biskupski, Szef Kuchni w Best Western Hotel Felix.

„Nasz hotel z pełnym zaangażowaniem wspomaga zbiórkę na leczenie małego Filipa. To szlachetna inicjatywa, którą bez wahania wspieramy. Ufamy, że pomoże w ratowaniu Filipa, a licytacja uzyska jak najwyższą cenę!” – mówi Urszula Kwiatkowska, Dyrektor Best Western Hotel Felix.

Zachęcamy do licytacji, kliknij TUTAJ.