Powrót

Kings On Ice ponownie w Warszawie!

15
02/16

Jeśli kochacie jazdę na łyżwach i z podziewam patrzycie na największych wirtuozów lodowej tafli, 27 lutego nie może Was zabraknąć na PGE Narodowym.

"Kings On Ice" to niezwykłe połączenie widowiska rozrywkowego i sportu. Wyjątkowa muzyka, klasyczne łyżwiarstwo i niesamowite akrobacje. Po ubiegłorocznym sukcesie show, które przyciągnęło 19 tysięcy gości, najlepsi łyżwiarze świata powracają z nowym i jeszcze lepszym programem. Specjalnie dla polskiej publiczności, tegoroczne widowisko odbędzie się do muzyki Fryderyka Chopina.

                       Jeden z kluczowych momentów ubiegłorocznego pokazu

"Kings On Ice" to również jedna z niewielu możliwości, by zobaczyć z bliska gwiazdy współczesnych łyżew. W tym roku na PGE Narodowym pojawią się m.in. Jewgienij Pluszczenko i Stéphane Lambiel. Tego pierwszego z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. 3-krotny mistrz świata, 7-krotny mistrz Europy oraz 9-krotny mistrz Rosji w jeździe figurowej zademonstruje swój kunszt Warszawskiej publiczności. Z kolei Lambiel, to wicemistrz olimpijski, dwukrotny mistrz świata i trzykrotny wicemistrz Europy.

Jeśli dodatkowo szukacie noclegu, zapraszamy do BEST WESTERN Hotel Felix***. Nasz hotel znajduje się jedyne 4,5 kilometra od stadionu.