Powrót

III Kongres Akademii po Dyplomie Ciężarna z chorobą internistyczną

21
11/14

6 grudnia 2014 roku w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się III Kongres Akademii po Dyplomie Ciężarna z chorobą internistyczną. Program wydarzenia obejmuje cztery sesje wykładów zakończonych panelem dyskusyjnym. Udział w kongresie jest odpłatny.

Szczegółowe informacje na temat płatności są dostępne pod adresem: http://www.podyplomie.pl/index.php?id=apd_ciez_int_cennik. Dlaczego warto? Wykłady zostaną poprowadzone przez przedstawicieli medycznego środowiska akademickiego. Prelekcje dotyczą błędów popełnianych w leczeniu przeciwzakrzepowym w ciąży, zaburzeń rytmu serca u kobiet i bezobjawowej bakteriurii. W czasie drugiej sesji uczestnicy będą mogli zadać pytania prowadzącym w zakresie:

  • zapalenia płuc u kobiety w ciąży
  • suplementacji jodu i choroby tarczycy w okresie ciąży
  • leczenia anemii u kobiet w ciąży

Zarówno trzecia, jak i czwarta sesja zostaną poprowadzone w klasyczny sposób. W ich ramach odbędą się wykłady poświęcone chorobie stawów u ciężarnych kobiet, zespołowi antyfosfolipidowemu oraz zagrożeniom zdrowotnym u otyłej kobiety ciężarnej. Prelekcje zostaną poświęcone także zmianom skórnym, które mogą pojawić się w przebiegu ciąży oraz powikłaniom proktologicznym po porodzie. Jeden z wykładów zostanie poświęcony problemowi chorób zakaźnych oraz infekcji wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych, na które narażone są matka i rozwijające się dziecko. Dojazd i nocleg Specjalną ofertę dla uczestników kongresu przygotował  BEST WESTERN Hotel Felix. Ten 3-gwiazdkowy hotel proponuje zakwaterowanie w komfortowych i przytulnych pokojach reprezentujących jeden z wymienionych niżej standardów wyposażenia:

  • Premium Lux
  • Premium
  • Studio
  • Studio Lux

DSCF9270 Na terenie obiektu znajduje się restauracja i bar oraz centrum konferencyjne. Hotel posiada sprawnie zorganizowane zaplecze gastronomiczne i usługowe. Rezerwacji noclegu można dokonać wchodząc na stronę internetową: www.bwfelix.pl. Z hotelu można dostać się na ul. Księcia Trojdena 2a, gdzie odbędzie się kongres, podróżując środkami komunikacji miejskiej. Należy pojechać autobusem linii nr 521 z Pl. Szembeka na przystanek Dworzec Centralny 02. Następnie należy udać się autobusem linii nr 504 z przystanku Dworzec Centralny 02 do przystanku na żądanie Uniwersytet Medyczny 01. Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego znajduje się w odległości równej około 270 m.