Powrót

Expo Sweet 2015

22
12/14

W dniach 22 – 25 lutego 2015 roku odbędzie się siódma edycja Targów Expo Sweet 2015. Wydarzenie będzie mieć miejsce w hali targowej MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie.

Wstęp na targi będzie możliwy wyłącznie po okazaniu bezpłatnego zaproszenia lub ważnego biletu.  Można nabyć bilet jednodniowy w cenie 20 zł lub ważny przez cały okres targów w cenie 50 zł. Osoba dorosła posiadająca bilet może wejść sama lub w towarzystwie dwojga własnych dzieci. Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp dla grup szkolnych o profilu piekarskim, gastronomicznym lub cukierniczym. Opiekun grupy powinien wcześniej skontaktować się z organizatorami w celu uzyskania pisemnego potwierdzenia. Dlaczego warto? Do udziału w targach zachęcają ciekawe seminaria szkoleniowe. Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny dokonać rezerwacji na stronie internetowej http://exposweet.pl/dla-zwiedzajacych/szkolenia. Należy potwierdzić swój udział najpóźniej 10 minut przed szkoleniem po przybyciu. Organizatorzy zapraszają na następujące seminaria:

  • Odpowiedzialność przedsiębiorcy w prawie żywnościowym
  • Prawne aspekty znakowania żywności
  • Jak chronić swoje autorskie wyroby i receptury korzystając z praw własności intelektualnej?
  • Czy można ochronić się przed nierzetelnym kontrahentem?
  • Zakaz konkurencji i odpowiedzialność materialna pracowników w świetle Kodeksu Pracy
  • Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, wady, zalety i różnice – ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych
  • Jak zarządzać zespołem w rodzinnej firmie?
  • Informowanie na temat potencjalnych alergenów w świetle unijnego rozporządzenia 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności

Podczas każdego seminarium zostanie zatem poruszona ważna kwestia prawna dotycząca bezpośrednio branży cukierniczej, gastronomicznej i piekarskiej. Są one niepowtarzalną okazją do poszerzenia swojej wiedzy. Dostarczają istotnych informacji, które są pomocnym narzędziem dla osób pracujących w słodkiej branży. Expo Sweet jest jedyną imprezą tego rodzaju, podczas której można nawiązać kontakty biznesowe i poznać konkurencyjne firmy. Nocleg i dojazd BEST WESTERN Hotel Felix przygotował atrakcyjną ofertę noclegową obejmującą pokoje Lux, Premium Lux i Studio Lux. Szybkiej rezerwacji miejsc można dokonać za pośrednictwem serwisu internetowego www.bwfelix.pl, gdzie można znaleźć także szczegółowe informacje na temat oferty. Pomieszczenia są schludnie i estetycznie urządzone w trosce o komfort gości. BEST WESTERN Hotel Felix mieści się w samym sercu warszawskiej Pragi oraz jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami miasta. DSCF9270 Do hali targowej MT Polska można dojechać bezpośrednim połączeniem autobusowym. Należy wsiąść do autobusu linii nr 143 z przystanku Wspólna Droga 02 do przystanku Okularowa 02.