Powrót

ESTHETIC SHOW – Międzynarodowe Targi Beauty&Spa

13
11/14

W dniach 22 – 23 listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Beauty & Spa. Wydarzenie jest poświęcone tematyce spa & wellness, medycynie estetycznej i kosmetyce w aspekcie biznesu. 

Są one nowoczesnym wydarzeniem dedykowanym profesjonalistom reprezentującym branżę usług kosmetycznych, spa&wellness oraz beauty. Wydarzenie jest połączeniem targów i bogatego programu merytorycznego. Podczas ESTHETIC SHOW odbędzie się szereg interesujących prezentacji filmowych, konferencji, workshopów, spotkań biznesowych i konkursów. Atrakcyjny program Program konferencyjno – warsztatowy jest bogaty w kongresy, które odpowiadają zakresowi tematycznemu targów. W ramach Międzynarodowych Targów Beauty&Spa odbędzie się kilka kongresów, w tym:

  • kongres rozwiązań biznesowych dla beauty & spa
  • kongres medycyny estetycznej
  • kongres SPA & wellness
  • kongres kosmetycznych

Program wydarzenia obejmuje również szereg konkursów, w tym mistrzostwa makijażu, mistrzostwa zdobienia paznokci oraz mistrzostwa fotografii o tematyce kosmetycznej & spa. Dlaczego warto? Międzynarodowe Targi Beauty & Spa są jedyną imprezą o charakterze wystawienniczo – targowym zorganizowaną specjalnie z myślą o inwestorach branży spa & wellness. W ciągu jednego dnia odbędą się spotkania poświęcone rozwiązaniom i nowym trendom w biznesie spa & wellness. Ponadto zostaną zaprezentowane innowacyjne produkty i zabiegi. Segmentacja tematyczna targów obejmuje cztery strefy: medycyna estetyczna, biznes, kosmetyka i spa & wellness. W każdej ze stref znajduje się sala konferencyjna z programem wykładów i premierowych prezentacji. Uczestnicy targów mają okazję uzyskać bezpłatną poradę od ekspertów w dziedzinie prawa, ubezpieczeń, biznesu, architektury wnętrz i marketingu. Rezerwacja noclegu

 DSCF9270

W okolicy Centrum Expo XXI znajduje się BEST WESTERN Hotel Felix, który przygotował atrakcyjną ofertę obejmującą elegancko i komfortowo urządzone pokoje dostępne w czterech standardach, w tym Premium, Premium Lux, Studio i Studio Lux. Hotel dysponuje również profesjonalnym zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym. Można szybko i łatwo zarezerwować pokój za pośrednictwem strony internetowej www.bwfelix.pl.