Powrót

E – marketing – promocja i reklama firmy w Internecie

05
12/14

W dniach 17 - 18 grudnia 2014 roku odbędzie się szkolenie, podczas którego trener Artur Maciorowski będący ekspertem w dziedzinie e – marketingu przedstawi istotne aspekty promocji i reklamy firmy w Internecie.

Szkolenie będzie mieć miejsce na II piętrze Atrium Centrum znajdującego się przy Al. Jana Pawła II 27 w Warszawie. Koszt szkolenia wynosi 1955 zł. Bilety wstępu można nabywać jeszcze do 16 grudnia 2014 roku za pośrednictwem serwisu evenea.pl. Szkolenie jest adresowane do osób, które pragną poznać najbardziej skuteczne sposoby marketingu w internecie, e-mail marketingu, marketingu mobilnego, społeczności i SEM. Dlaczego warto? Szkolenie ma charakter praktycznego kursu e – marketingu. Uczestnik pozna poszczególne etapy projektowania i realizacji kampanii marketingowej w sieci oraz metody komunikacji reklamowej i promocyjnej w Internecie. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwoli na wybór efektywnych form, narzędzi i technik promocji w sieci. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także jak realizować, wdrażać i monitorować kampanie promocyjne. Wśród kwestii poruszanych podczas szkolenia nie zabraknie:

  • pomiaru skuteczności działań marketingowych
  • benchmarku rynkowego
  • metod oceny i analizy działań marketingowych
  • najbardziej skutecznych praktyk e – marketingu

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Nocleg i dojazd Uczestnicy szkolenia, którzy nie zdążyli jeszcze zarezerwować noclegu mają okazję skorzystać z atrakcyjnej oferty specjalnej i rabatów przygotowanych przez BEST WESTERN Hotel Felix. Rezerwacji można dokonać on-line za pośrednictwem serwisu www.bwfelix.pl. Obiekt znajduje się w sercu warszawskiej Pragi. Hotel posiada bogate zaplecze konferencyjne, usługowe i gastronomiczne doceniane zarówno przez biznesowych gości, jak i przez turystów. DSCF9270 BEST WESTERN Hotel Felix jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami miasta. Można dotrzeć na miejsce szkolenia jadąc tramwajem linii 9 z przystanku Wspólna Droga 03 do przystanku Dw. Centralny 08. Następnie należy przesiąść się na stację Dw. Centralny 10 skąd kursują tramwaje linii 33. Trzeba wysiąść na