Powrót

Auto Nostalgia Warsaw Classic Gala - VII Targi Pojazdów Zabytkowych

05
05/17

Uwielbiasz stare samochody? A może masz w garażu zabytkową maszynę? Nie możesz przegapić nadchodzącej edycji Targów Pojazdów Zabytkowych.

„Auto Nostalgia” to obowiązkowe miejsce dla miłośników klasyków i youngtimerów. Jest to największa, a jednocześnie jedyna w kraju impreza poświęcona w całości zabytkowej motoryzacji. Na powierzchni 10 000 m2 Centrum Targowego MTPolska, organizatorzy oferują nostalgiczną podróż w przeszłość, pełną atrakcji i niespodzianek.

W tym roku w halach, jak i na zewnątrz, na wszystkich fascynatów zabytkowych pojazdów będzie czekało ponad 500 samochodów, w tym kilkadziesiąt na sprzedaż. Pojawią się legendarne pojazdy znanych marek, samochody PRL, legendy polskiego sportu, ponadto amerykańskie krążowniki szos oraz polskie i zagraniczne motocykle.
Nie zabraknie kolekcji klubowych, ofert warsztatów specjalistycznych firm zajmujących się blacharstwem, tapicerstwem, czy detailingiem. Swoje stoiska będą miały cenione marki, Mercedes-Benz Polska i Porsche Polska.

Uczestniczysz w Auto Nostalgia Warsaw Classic Gala - VII Targi Pojazdów Zabytkowych? Poszukujesz noclegu i bezpiecznego parkingu dla swojej zabytkowej maszyny? Wybierz hotel polecany przez Centrum Targowe MTPolska. Nasz Best Western Hotel Felix mieści się około 4 kilometrów od miejsca imprezy.

Informacje dotyczące imprezy:
13 - 14 MAJA 2017

Miejsce:
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 17:00

Bilety:
Dorośli: 25,00 zł
Uczniowie, studenci i niepełnosprawni (za okazaniem legitymacji): 17,00 zł
Dzieci do 7 lat (w towarzystwie opiekuna): wstęp wolny
Bilet rodzinny - rodzice z 2 dzieci (do 14 lat): 60,00 zł
Grupy zorganizowane od 20 osób: 20,00 zł
Klasy szkolne z opiekunem (wcześniejsza rezerwacja) / za osobę: 10,00 zł