Powrót

Analiza Przypadków w Ginekologii

15
11/14

W dniu 13 grudnia 2014 roku w Warszawie odbędzie się ogólnopolska konferencja Analiza Przypadków w Ginekologii organizowana pod patronatem pisma „Analiza przypadków w ginekologii i położnictwie”.

Osoba chcąca wziąć udział w konferencji powinna zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej http://konferencje.pzwl.pl/analiza_przypadkow/rejestracja oraz dokonać płatności. Cena dla jednego uczestnika wynosi 499 zł brutto. Unikatowy program został przygotowany przez praktyków i specjalistów w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Konferencja jest adresowana przede wszystkim do lekarzy ginekologów – położników. Dlaczego warto? Podczas warsztatowych sesji uczestnicy zapoznają się z przypadkami zachorowań oraz omówią pełny proces diagnozowania i leczenia. Prowadzący przedstawią konkretne rozwiązania i opinie eksperta na temat terapii ze wskazaniem newralgicznych punktów i potencjalnych błędów. Po omówieniu każdego przypadku zostanie przeprowadzona ekspercka debata. Spotkanie zostanie utrzymane w konwencji pisma. Wykłady zostały ujęte w układ czterech działów poświęconych kolejno:

  • infekcjom układu rozrodczego i chorobom przenoszonym drogą płciową
  • problemom medycyny matczyno – płodowej
  • problemom medycyny rozrodu
  • stanom nagłym w ginekologii i położnictwie

W ramach konferencji odbędzie się debata ekspercka na temat mięśniaków macicy oraz leczeniu operacyjnemu i zachowawczemu. W ramach pierwszej sesji odbędą się wykłady o tematyce infekcji wirusem opryszczki, nawracającego zapalenia grzybiczego pochwy oraz zakażenia wodonercza u ciężarnej. Druga sesja dotyczy tematów związanych z porodem, rozwojem płodu i leczeniem niektórych chorób u kobiet w ciąży. W ramach trzeciej sesji zostanie poruszony temat krwotoków w ginekologii i położnictwie. Ostatnia część konferencji będzie poświęcona workowatości tylnej oraz doboru antykoncepcji u kobiet karmiących piersią i w okresie okołomenopauzalnym. Dojazd i nocleg BEST WESTERN Hotel Felix jest dobrze skomunikowany z dzielnicami Warszawy. Goście mogą dotrzeć na miejsce konferencji podróżując środkami komunikacji miejskiej. Szczegóły dotyczące miejsca konferencji nie zostały jeszcze podane przez organizatorów, ale warto już pomyśleć o zakwaterowaniu. DSCF9270 BEST WESTERN Hotel Felix jest obiektem o dobrze zorganizowanym zapleczu gastronomicznym, przyjaznej obsłudze i przytulnych wnętrzach. Komfortowe pokoje są dostępne w czterech standardach wyposażenia. Oferta została dostosowana do potrzeb gości podróżujących w celach zawodowych i turystycznych oraz spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji na temat hotelu dostępnych jest pod adresem: www.bwfelix.pl.