Powrót

Akcja Zimowy Narodowy ponownie na stadionie PGE Narodowy!

14
11/16

Największe w Warszawie lodowisko po raz czwarty powróciło na płytę stadionu PGE Narodowy!

Zimowy Narodowy to jedna z największych zimowych atrakcji stolicy. W tym roku akcja wystartowała 5 listopada i potrwa do marca 2017. Płyta boiska po raz kolejny zamieniła się w największe w Polsce lodowisko! Na chętnych czeka 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową.

Lodowisko to jednak nie wszystko, na chętnych czeka również górka lodowa, z której można zjeżdżać na pontonach i tor do curlingu. Curling to mało popularna dyscyplina w Polsce, ale na wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił, czekają profesjonalni instruktorzy.

Zimowy Narodowy to również bogaty program dodatkowy. Jego spora część nadal jest niespodzianką, ale organizatorzy już teraz ujawnili kilka najważniejszych atrakcji. Najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić. Na stadionie PGE Narodowy odbędą się m.in. „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui” i nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Dorośli również znajdą coś dla siebie, m.in. imprezy klubowe na łyżwach, które poprowadzi popularna stacja 4FUN.TV.

Zimowy Narodowy to również największe w Polsce zimowe miasteczko, w którym wygłodniali wielbiciele lodowego szaleństwa, będą mogli się posilić i napić w Ice Barze.

Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć Zimowy Narodowy w pełnej krasie, mogą skorzystać z kolejki tyrolskiej. Dawkę adrenaliny zapewni przejazd 50 metrów nad ziemią z prędkością 60 km/h, również w tandemie!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota-Niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:
Lodowisko: bilet normalny od 13 zł, ulgowy od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: bilet normalny 25 zł, ulgowy 20 zł