Powrót

Akademia Duckie Deck w Warszawie!

18
03/16

Już 9 i 10 kwietnia do Stolicy zawita druga edycja niezwykłej inicjatywy, która z pewnością zainteresuje rodziców dzieci w wieku od 3 do 13 lat.

Jako "Hotel Przyjazny Rodzinie" zawsze chętnie promujemy ciekawe inicjatywy, w których dzieci są na pierwszym miejscu. Dzisiaj chcemy napisać Wam o Akademii Duckie Deck, która już w kwietniu po raz kolejny pojawi się w Warszawie.

Głównym celem akademii jest pokazanie dzieciom i rodzicom, że nowe technologie to nie tylko gry, ale również narzędzia, które pomagają w nauce. Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy i ich rodzice będą mogli dowiedzieć się między innymi do czego służy telefon, stworzą elektryczne zabawki i nauczą się programowania z sympatycznymi robotami.
Liczba wejściówek na same warsztaty jest ograniczona, ale na miejscu będą również ogólnodostępne atrakcje, takie jak aplikacje mobilne, elektryczne konstrukcje, labirynty i muzyczny stół. Oczywiście nie zabraknie maskotki akademii, czyli wielkiej dmuchanej kaczki :).
Akademia działa z inicjatywy krakowskiej firmy Duckie Deck, która od 2008 roku projektuje gry i aplikacje dla najmłodszych.

W Warszawie akademia zatrzyma się w "Google Campus Warsaw" zlokalizowanym na warszawskiej Pradze, nieco ponad 5 kilometrów od BEST WESTERN Hotel Felix***.

Warto się spieszyć z zapisami, bo bilety na pierwszą edycję rozeszły się w błyskawicznym tempie. Po Warszawie Akademia Duckie Deck odwiedzi jeszcze Poznań, Gdańsk i Kraków.

Więcej na temat samej akademii: http://akademia.duckiedeck.com/.